Hej! Vi vill gärna höra från dig.

Jobba med oss? orjan@backoffice.se
Jobba hos oss? jobb@backoffice.se
Praktisera hos oss? praktik@backoffice.se

Postadress
Box 6148, 600 06 Norrköping 

Besöksadress
Knäppingborgsgatan 1A
602 26 Norrköping

Se på karta

Växelnummer 010-171 48 00

Telefontid vardagar 8.30-16.00

E-post info@backoffice.se

Caroline

Caroline Björndahl
Grafisk design och kommunikation
079-076 01 09 / 010-171 48 00
caroline@backoffice.se

Cecilia

Cecilia Sandhu
Grafisk design och kommunikation
079-075 12 90 / 010-171 48 00
cecilia@backoffice.se

Douglas Lunde
Grafisk design och kommunikation
0739-32 74 66 / 010-171 48 00
douglas@backoffice.se

Jessie

Jessie Cassel
Grafisk design och kommunikation
070-150 75 35 / 010-171 48 00
jessie@backoffice.se

Josephine Berggren
Grafisk design och kommunikation
073-953 03 60 / 010-171 48 00
josephine@backoffice.se

Karin

Karin Göransson
Grafisk design och kommunikation
0702-97 27 50 / 010-171 48 00 karin@backoffice.se

Sofie

Sofie Strandberg – Föräldraledig
Grafisk design och kommunikation
0704-07 07 63 / 010-171 48 00
sofie@backoffice.se

Örjan

Örjan Jerhammar
VD 
0705-58 65 58
orjan@backoffice.se

Ägare och Ledningsgrupp:
Anders Pernes, Örjan & Håkan Jerhammar